Kino klub Split

Pretraživač

Newsletter

Home

Linkovi

Korisnici

Log In

SMOTRA V!

U subotu, 13.02.2016, održati će se peta po redu Smotra, prezentacija godišnje klupske produkcije i filmova nastalih u brojnim amaterskim i profesionalnim koprodukcijama tijekom prethodne godine. Na Smotri će učestvovati 36 autora i jedna grupa autora s 39 naslova, od kojih razaznajemo 6 dokumentarnih, 6 spotova, 14 igranih, 3 eksperimentalna, dvije animacije, jedan promo spot, a prikazati ćemo i set filmskih vježbi s radionice ‘Montaža u kameri’. Projekcije su podijeljene u tri programa s početcima u 16h, 18h i 20h, a sva tri programa će se prikazati u projekcijskoj sali Kino kluba Split u Domu mladih, Ulica slobode 28. Nakon projekcija slijedi nezaobilazno klupsko druženje uz glazbu po izboru članova i performans iznenađenja.

PROGRAM 20.00H (107 min)

• Andrija Mardešić / „Nas dva“ / igrani / 27′
• Marica Lalić, Ivan Lasić / „Pravo na rad” / dokumentarni / 9’40”
• Toni Mijač / „Justin’s Johnson – All in“ / spot / 4’30”
• Igor Jelinović / „Lula & Bručke” / igrani / 15′
• Karlo Silić / „Špurijus – Matejuško, jubavi moja” / spot / 2’30”
• Antonija Pleština / „Nog” / montaža u kameri / 9’30”
• Petra Urban / „Frog frog dog – How how” / spot / 2’30”
• Ana Pelajić, Ana Dukić / „Velimir Leko” / dokumentarni / 15′
• Igor Jelinović / „Medo mali” / igrani / 21′

PROGRAM 18.00H (90 min)

• Josip Lukić / „Minjonja njanjonja“ / igrani / 11′
• Karlo Silić / „Špurijus – Đele više nije šta je bila” / spot / 3′
• Marko Valić / „Zatočen“/ igrani / 10’30”
• Ana Pelajić / „Kod stare bake” / montaža u kameri / 9’30”
• Martina Bilan, Marko Jukić / „Växthus“ / promo spot / 1’30”
• Andrija Tomić / „27 na 28”/ dokumentarni / 8′
• Jure Knezović / „Tattoo” / igrani / 13′
• Karlo Silić, Leonardo Murgić / „Špurijus – Burek i pivo” / dokumentarni spot / 2’15”
• Linda Žitnik / „Dnevna doza burazica” / montaža u kameri / 2’15”
• Petar Vukičević / „Karlo” / dokumentarni / 8’45”
• Tonči Kranjčević Batalić / „Stegom Morim 2” / eksperimentalni / 4’45”
• Karolina Teklić, Tessa Matošić, Ana Aras / „Paranoja” / igrani / 2’45”
• Jelena Mucibabić / „Skrivena premijera” / igrani / 9′
• Maja Stojić / „worM“ / animacija / 2′

PROGRAM 16.00H (76 min)

• Ana Pelajić, Ana Dukić, Marija Petričević, Anamarija Bogdan, Linda Žitnik / „Hotline” / igrani / 2’30”
• Karolina Teklić / „Tragovi” / igrani / 13’45”
• Karolina Teklić / „Prekid” / igrani / 11’35”
• Karolina Teklić / „Baka” / dokumentarni / 9′
• Nikolina Jurišić / „Što znači Božić?” / montaža u kameri / 1’30”
• Dino Grčić / „Kava i cigarete” / montaža u kameri / 5’30”
• Eugen Bilankov / ,,Tehnička kultura Split“ /dokumentarni promo / 2’50”
• Jelena Bašić / „Olujna sisa“ / montaža u kameri / 5’30”
• Tonči Kranjčević Batalić / „Stegom Morim 1” / eksperimentalni / 6′
• Kino Banda / „Čestitka” / igrani / 1’30”
• Andrija Galić, Ivan Galić, Marija Lena, Roko Čule, Marina Gudelj, Marin Gugić / „Dite” / igrani / 2’30”
• Maja Stojić / „artificial eMotion“ / animacija / 4’30”
• Marin Tudor / „Mornar ti spavaš“ / eksperimentalni / 4’33”
• Klementina Vidjak / „I bi svjetlo” / montaža u kameri / 1′
• Ante Tomasović / „Boksačke rukavice” / igrani / 5’30”
• Karlo Silić, Iva Bulić / „Špurijus – Da mi je stari Bill Gates” / dokumentarni spot / 2’30”